AleksandraKowalska-adwokat-jelenia-gora

Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Aleksandra Kowalska

Jest wiele firm świadczących usługi prawne, moja po prostu pomaga ludziom. Fascynuje mnie życie i działalność człowieka w każdym swym przejawie. Z entuzjazmem dla prawa staram się rozwiązywać problemy codzienności. Prawo towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Wprawdzie przeminęła epoka cesarzy, ale nadal jesteśmy poddanymi imperium prawa. Dlatego też w życiu współczesnych wciąż aktualna i częstokroć przywoływana jest starożytna paremia, że jego nieznajomość zawsze szkodzi.

Obecnie rozwój stosunków społecznych i gospodarczych determinuje potrzebę fachowej pomocy prawnej w stopniu większym niż kiedykolwiek wcześniej. Dotyczy to nie tylko osób indywidualnych, ale także jednostek o złożonej strukturze organizacyjnej. Sporów nie rozwiązuje się już jedynie elokwencją i pięknem argumentacji, lecz przede wszystkim dogłębną znajomością prawa właśnie i jego skomplikowanych procedur.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandry Kowalskiej rozpoczęła działalność 25 listopada 1991 r. w Jeleniej Górze. Od początku największym wyzwaniem było dla mnie wykonywanie zawodu w sposób nie tylko rzetelny i twórczy, co wynika z jego istoty, ale przede wszystkim w sposób przyjazny dla drugiego człowieka będącego moim Klientem. Z troską o powodzenie powierzonych mi spraw. Takie podejście wymaga za każdym razem budowania świadomych relacji i pełnego zaangażowania od początku do końca. Lepiej bowiem nie podejmować w ogóle wysiłku, niż zrezygnować w połowie drogi.

Powiada się, że prawo wymaga dobrych patronów, opiekunów i przewodników po jego meandrach. Istotnie dziedzina jest to rozległa, wymagająca długiego czasu nauki i doświadczenia, zanim człowiek wejdzie w jej posiadanie. Czasem trzeba szermierczej zręczności, kiedy indziej zdecydowanego działania. Jednakże zawsze potrzebna jest życzliwość i otwartość, która powoduje, że przy dobrym i oddanym adwokacie Klient może głośno myśleć. Moi Klienci mogą sobie na to pozwolić.

adwokat

Aleksandra Kowalska