O mnie

adwokat Jelenia Góra adwokat Kowalska Aleksandra

Loading
loading..

Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra Aleksandra Kowalska

Aleksandra Kowalska adwokat Jelenia GóraJest wiele firm świadczących usługi prawne, moja po prostu pomaga ludziom. Fascynuje mnie życie i działalność człowieka w każdym swym przejawie. Z entuzjazmem dla prawa staram się rozwiązywać problemy codzienności. Prawo towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Wprawdzie przeminęła epoka cesarzy, ale nadal jesteśmy poddanymi imperium prawa. Dlatego też w życiu współczesnych wciąż aktualna i częstokroć przywoływana jest starożytna paremia, że jego nieznajomość zawsze szkodzi.

Obecnie rozwój stosunków społecznych i gospodarczych determinuje potrzebę fachowej pomocy prawnej w stopniu większym niż kiedykolwiek wcześniej. Dotyczy to nie tylko osób indywidualnych, ale także jednostek o złożonej strukturze organizacyjnej. Sporów nie rozwiązuje się już jedynie elokwencją i pięknem argumentacji, lecz przede wszystkim dogłębną znajomością prawa właśnie i jego skomplikowanych procedur.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandry Kowalskiej rozpoczęła działalność 25 listopada 1991 r. w Jeleniej Górze. Od początku największym wyzwaniem było dla mnie wykonywanie zawodu w sposób nie tylko rzetelny i twórczy, co wynika z jego istoty, ale przede wszystkim w sposób przyjazny dla drugiego człowieka będącego moim Klientem. Z troską o powodzenie powierzonych mi spraw. Takie podejście wymaga za każdym razem budowania świadomych relacji i pełnego zaangażowania od początku do końca. Lepiej bowiem nie podejmować w ogóle wysiłku, niż zrezygnować w połowie drogi.

Powiada się, że prawo wymaga dobrych patronów, opiekunów i przewodników po jego meandrach. Istotnie dziedzina jest to rozległa, wymagająca długiego czasu nauki i doświadczenia, zanim człowiek wejdzie w jej posiadanie. Czasem trzeba szermierczej zręczności, kiedy indziej zdecydowanego działania. Jednakże zawsze potrzebna jest życzliwość i otwartość, która powoduje, że przy dobrym i oddanym adwokacie Klient może głośno myśleć. Moi Klienci mogą sobie na to pozwolić.

adwokat Aleksandra Kowalska
Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background